Kartuzy/Somonino/Przodkowo. „Bo wiek to tylko liczba!”, czyli coś dla seniorów

Kartuzy/Somonino/Przodkowo. „Bo wiek to tylko liczba!”, czyli coś dla seniorów

Stowarzyszenie Otwarte Kaszuby serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Bo wiek to tylko liczba!” skierowanego do seniorów powyżej 60. roku życia z gmin Kartuzy, Somonino i Przodkowo (pow. kartuski), Kościerzyna, Nowa Karczma (pow. kościerski) oraz Przywidz (pow. gdański).

-Zależy nam, by nasi seniorzy, szczególnie po okresie izolacji spowodowanej pandemią, poczuli się ważną częścią naszej lokalnej wspólnoty mówi Krzysztof Rek ze Stowarzyszenia Otwarte Kaszuby. – W ramach projektu odbędą się m. in. spotkania towarzyskie, wyjazdy do instytucji kultury, wizyty w salonie kosmetycznym, warsztaty wizerunkowe połączone z sesją zdjęciową czy też zajęcia z ziołowych inspiracji. Zorganizujemy też międzypokoleniową dyskotekę, wspólne śpiewanie czy zajęcia ruchowe.

Organizatorzy każdorazowo zapewniają transport seniorów z miejsca zamieszkania na wydarzenia. Zapisy do projektu prowadzi Aleksandra Cieszyńska. Zgłaszać można się mailowo na adres aleksandra@otwartekaszuby.pl bądź telefonicznie pod numerem 697 068 146.

Reklamy

Projekt jest finansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w ramach programu „Upowszechnianie i promowanie polityki senioralnej oraz działalności seniorów”. Szczegółowe informacje i relacje z projektu ukazywać się będą na bieżąco na stronach stowarzyszenia www.otwartekaszuby.pl oraz na Facebooku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*