Fot.: Picabay.com/ CC0 Public Domain

Pomorze. Stypendia dla twórców kultury [LISTA]

Pomorze. Stypendia dla twórców kultury z budżetu województwa pomorskiego w roku 2017 zostaną wręczone na specjalnej gali, która odbędzie się, w poniedziałek, 27 lutego 2017 r., o godz. 15, w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku.

W poniedziałek, 27 lutego 2017 r., o godz. 15, w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku, które mieści się w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Korzennej w Gdańsku, twórcy kultury odbiorą z rąk marszałka Mieczysława Struka stypendia. 

Załącznik_do_uchwały_wykaz_stypendiów-1

Zdjęcie 1 z 4

Fot.: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Zobacz też:  Zespół Jass & One wydał swoją pierwszą płytę [ZDJĘCIA]

W tym roku Urząd Marszałkowski wyróżnił 97 twórców, zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami. Średnia wysokość stypendium to 3608 zł. Na wypłatę stypendiów Zarząd Województwa Pomorskiego dla nich przeznaczył 350 tys. zł.  Najwięcej dofinansowanych wniosków dotyczyło projektów muzycznych.

Reklamy

Listy stypendystów wraz nazwami projektów i wysokością przyznanego stypendium znajdziecie na zdjęciach w naszej galerii. Zapraszamy do lektury. Przyjrzyjcie się uważnie liście, szczególnie, jeśli sami jesteście twórcami i potrzebujecie wsparcia.

Skomentuj: Pomorze. Stypendia dla twórców kultury [LISTA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*