Do uszkodzenia nagrobków doszło na cmentarzu przy ulicy Wzgórze Wolności. Polica poszukuje sprawcy lub sprawców zdarzenia

Nieznani sprawcy dokonali uszkodzenia czterech tablice i płyty nagrobne w górnej części cmentarza przy ul. Wzgórze Wolności. Przybyli na miejsce policjanci, dokonali już oględzin miejsca.
– Na chwilę obecną sprawdzany jest monitoring z tras dojścia do tego cmentarza. Dążymy do jak najszybszego ustalenia sprawców – mówi st. sierżant Daria Olchwik, rzecznik prasowy kartuskiej policji. – Jeżeli ktoś, słyszał lub widział coś niepokojącego, co działo się na cmentarzu wczoraj lub w niedzielę, w godzinach między 12 a 13, to prosimy o kontakt z najbliższą jednostką.
Za przestępstwo to grozi do 2 lat pozbawienia wolności.




![Maria Piotrowiak i Michał Melibruda zmierzą się w II turze w Gminie Chmielno [WYBORY 2018]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/10/MPvsMM-150x150.jpg)


![Młodzież z Chmielna na wymianie w Niemczech [ZDJĘCIA]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/06/mlodziez_z_chmielna_004-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze