Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16.00 w Garczu. Do szpitala zostało przewiezione dziecko podróżujące renault.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16.00 w Garczu. Kierująca samochodem marki renault, 40-letnia kobieta jadąc z Chmielna w kierunku ulicy Sianowskiej, wymusiła pierwszeństwo prawidłowo jadącemu kierującemu autobusem. W wyniku tego, doszło do zderzenia bocznego.
-Samochodem renault podróżowało również dwójka dzieci. Jedno z nich została przewieziona do Akademii Medycznej w Gdańsku. Kierowcy autobusu oraz jego pasażerom nic się nie stało – informujest. asp. Artur Socha z KPP w Kartuzach.





![Młodzieżowy Bieg Niepodległości w Gdyni [ZDJĘCIA]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/11/Mlodziezowy-Bieg-Niepodleglosci-w-Gdyni-ZDJECIA-150x150.jpg)


![Kaszebe Runda 2016 [TRASY, ZAPISY, WPISOWE]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/03/Kaszebe-Runda-2016-TRASY-ZAPISY-WPISOWE-150x150.jpg)


Najnowsze komentarze