Dożynki w Chmielnie odbyły się w niedzielę, 28 sierpnia. Poprzedziła je msza odprawiona w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła. Po jej zakończeniu korowód ze starostami dożynek, włodarzami i duchownymi na czele udał się na na gminny stadion. Zobacz, jak rolnicy dziękowali za plany!
Zobacz też: Bursztynowa Miss Lata Chmielno 2016: tytuł zdobyła Klaudia Fijałkowska [ZDJĘCIA]
Na stadionie starostowie dożynek wręczyli włodarzom bochen chleba. Ten po pokrojeniu na kawałki trafił w ręce uczestników święta plonów.
WIĘCEJ NA TEMAT DOŻYNEK W CHMIELNIE WKRÓTCE!




![Wypadek w Węsiorach: polo staranowało przystanek [ZDJĘCIA]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/03/Wypadek-w-Wesiorach-polo-staranowalo-przystanek-ZDJECIA-150x150.jpg)

![Bal Seniora w Kartuzach jak zwykle w świetnej atmosferze [ZDJĘCIA]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/02/Bal-Seniora-Kartuzy-2019-zKaszub.info-IMG_2414-150x150.jpg)
![Przodkowskie przedszkolaki z wizytą w Lotniczym Pogotowiu Ratowniczym [ZDJĘCIA]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/05/20190507_102215-150x150.jpg)



Najnowsze komentarze