Strojenie drzewka Wielkanocnego stało się już w Przodkowie tradycją. Dziś najmłodsi Przedszkola Samorządowego, Przedszkola „Happy Children”, a także uczniowie klas 0-III po raz kolejny stroili wielkanocne drzewko.
Tradycja strojenia drzewka wielkanocnego w Przodkowie zostało zainaugurowane w 2016 roku. Pierwsze drzewko zostało przystrojone i postawione po raz pierwszy przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich Hopowianki.
Dziś, mimo niesprzyjającej pogody, przodkowskie dzieci kontynuowały tę tradycję. Przy Szkole Podstawowej w Przodkowie stanęło ozdobione wielkanocne drzewko.
Przodkowskie drzewko wielkanocne 2019
W poniedziałkowe przedpołudnie dzieci z przodkowskiego Przedszkola Samorządowego, Przedszkola „Happy Children” oraz klas 0-III po raz kolejny – zgodnie z tradycją – stroili wielkanocne drzewko. Stanęło ono przed budynkiem Szkoły Podstawowej.
Najmłodsi bawili się świetnie, mimo niesprzyjającej pogody. Na wszystkich czekał również słodki upominek.
![Wielkanocne strojenie drzewka w Przodkowie [ZDJĘCIA]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/04/IMG_3159-1000x500.jpg)



![Piknik Rodzinny 2016 w Przodkowie [ZDJĘCIA]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/07/Piknik-Rodzinny-2016-w-Przodkowie-ZDJECIA-150x150.jpg)
![Szkoła w Chmielnie gościła niemiecką młodzież [ZDJĘCIA]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/09/Szkola-w-Chmielnie-goscila-niemiecka-mlodziez-ZDJECIA-150x150.jpg)





Najnowsze komentarze