W związku z notowanymi opóźnieniami spowodowanymi zatorami drogowymi na trasie Kartuzy – Sierakowice, od dnia 20.09.2018 r. (czwartek) na linii 4 wprowadzone zostaną kolejne zmiany w rozkładzie jazdy.

W związku z notowanymi opóźnieniami spowodowanymi zatorami drogowymi na trasie Kartuzy – Sierakowice, od dnia 20.09.2018 r. (czwartek) na linii 4 wprowadzone zostaną kolejne zmiany w rozkładzie jazdy. Na czas remontu w dni powszednie szkolne zawieszone zostaną kursy:
- 7:00 z Kartuz do Kamienicy Królewskiej,
- 7:15 z Sierakowic do Kartuz.
Ponadto kurs o 6:40 z Kartuz do Sierakowic zostanie wydłużony do Kamienicy Królewskiej.
Wprowadzone zmiany mają na celu poprawę punktualności odjazdów autobusów, zwłaszcza w kursie o 7:40 z Kamienicy Królewskiej.
Przepraszamy za utrudnienia!



![Targi Uroda 2016 w Gdańsku: setki wystawców, tysiące produktów [ZDJĘCIA]](https://www.zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/10/Targi-Uroda-2016-w-Gdansku-setki-wystawcow-tysiace-produktow-ZDJECIA-150x150.jpg)






Najnowsze komentarze