30 lat doświadczenia w branży i fachowe doradztwo – odwiedź sklep Kazimierza Gieryszewskiego

30 lat doświadczenia w branży i fachowe doradztwo – odwiedź sklep Kazimierza Gieryszewskiego

Szukasz fachowego doradztwa w kwestii zakupu roweru? A może potrzebujesz profesjonalnego serwisu swojego jednośladu? Jeśli tak, odwiedź koniecznie sklep rowerowy Kazimierza Gieryszewskiego w Kartuzach!

Kazimierz Gieryszewski, właściciel sklepu rowerowego „Cross Bike”, znajdującego się na terenie słynnego kartuskiego Manhattanu nie pierwszy raz gości na łamach naszego portalu. W branży rowerowej jest swego rodzaju lokalną legendą – nikt nie zna się na naprawie jednośladów tak dobrze, jak on.

Swój sklep w „stolicy Kaszub” prowadzi z powodzeniem od 30 lat. Jak podkreśla, zaczynał niemalże od zera jeśli chodzi o rozkręcenie działalności, a do każdego klienta podchodzi indywidualnie, chcąc mu pomóc i nie zbywając go. Ze swojej strony gwarantuje nie tylko profesjonalną poradę jeśli chodzi o zakup jednośladu, ale również profesjonalny serwis.

-Mam duży asortyment części zamiennych, zarówno droższych, jak też tańszych, a więc na każdą kieszeń – mówi Kazimierz Gieryszewski. – Jest również u mnie ogromny wybór rowerów różnych typów (około 150 na sklepie) w korzystnych cenach. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Pomagam klientom jak tylko mogę, również tym, którzy zostali zbyci w innych punktach tego typu.

Zobacz również: Typy rowerów elektrycznych – który wybrać?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*