Piknik „Muzyka Bez Granic” – około 300 osób spotkało się na Złotej Górze

Piknik „Muzyka Bez Granic” – około 300 osób spotkało się na Złotej Górze

W środę w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze odbyła się 19. edycja pikniku „Muzyka bez Granic”. Na festyn Środowiskowy Dom Samopomocy Ostoja w Kartuzach zaprasza corocznie podopiecznych z ośrodków samopomocy nie tylko z powiatu kartuskiego, ale też innych zakątków województwa.

„Muzyka bez Granic” to festyn, na którym podopieczni środowiskowych domów samopomocy i domów pomocy społecznej mogą zaprezentować swoje talenty artystyczne, a przy tym świetnie się bawić. Wydarzenie organizuje Środowiskowy Dom Samopomocy Ostoja w Kartuzach. Dziewiętnasta edycja imprezy odbyła się pod hasłem „Wspomnienia z 18-tki”, nawiązując do ubiegłorocznego spotkania.

Zebranych powitali Sylwia Biankowska, zastępca burmistrza Kartuz, Jan Mazur, kierownik GOPS i Mariola Machola, kierownik ŚDS w Kartuzach. Na pikniku uczestnicy, którzy przybyli z placówek m. in. w Kartuzach, Chmielnie, Kobysewie, Somoninie, Tczewie, Wejherowie czy Oruni mieli okazję tańczyć, śpiewać i recytować. Wszyscy bawili się znakomicie. Na gości czekał poczęstunek oraz liczne atrakcje i niespodzianki takie jak: wizyta gigantycznego misia czy przejażdżki wozem drabiniastym.

Reklamy

W przygotowanie imprezy włączyła się także grupa wolontariuszy z Zespołu Kształcenia i Wychowania z Brodnicy Górnej. Przedpołudnie upłynęło w przesympatycznej, pełnej radości atmosferze.

Więcej zdjęć TUTAJ.

Urząd Miejski w Kartuzach, Oprac. A.B.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*