43-latek prowadził pod wpływem narkotyków. Co miał przy sobie?

43-latek prowadził pod wpływem narkotyków. Co miał przy sobie?

W miniony wtorek kartuscy policjanci zatrzymali 43-latka, który kierował pojazdem będąc pod wpływem narkotyków. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę. 43-latkowi grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek policjanci z kartuskiej patrolówki po godzinie 23 w Kartuzach zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Audi. Za kierownicą siedział 43-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Kierowca podczas kontroli drogowej zachowywał się bardzo nerwowo.

Policjanci podejrzewali, że kierowca znajduje się pod wpływem narkotyków, dlatego przeprowadzili wstępne badanie narkotestem. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Badanie śliny wykazało u mężczyzny obecność narkotyków i pobrano mu krew do dalszych badań.

Reklamy

Dodatkowo podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy kierowcy amfetaminę. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do kartuskiej komendy. 43-latkowi mundurowi elektronicznie zatrzymali prawo jazdy. Dodatkowo wkrótce usłyszy on zarzuty i za swoje postępowanie poniesie odpowiedzialność karną.

Mężczyźnie za jazdę pod wpływem narkotyków oraz posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*