Aleksandra Cieszyńska kandydatką do rady pow. kartuskiego

Aleksandra Cieszyńska kandydatką do rady pow. kartuskiego

„Zachęcam również inne kobiety do wzięcia udziału w życiu publicznym” – mówi Aleksandra Cieszyńska, która niedawno ogłosiła w mediach społecznościowych swoją kandydaturę do rady pow. kartuskiego w nadchodzących wyborach.

Aleksandra Cieszyńska obecnie pracuje w Kartuskim Centrum Kultury, ale znana jest też m. in. ze swojej działalności w Stowarzyszeniu Otwarte Kaszuby czy Centrum Wsparcia Uchodźców. Kartuskiej społeczności dała się poznać jako osoba aktywna i energiczna. Dlaczego zdecydowała się kandydować do rady pow. kartuskiego?

-Czuję, że mam w sobie energię, wiedzę i doświadczenie, by pomóc naszej społeczności. Uważam że to właściwy moment, by zrobić krok naprzód – argumentuje A. Cieszyńska. – Chcę się zaangażować w sprawy, które ważne dla naszego powiatu. Razem możemy zdziałać naprawdę dużo! Dlatego zachęcam również inne kobiety do wzięcia udziału w życiu publicznym i rozważenia kandydowania do różnych organów samorządowych.

Reklamy

Zobacz również: Kaszubska Influencerka potwierdza – będzie kandydować w wyborach samorządowych

Przypomnijmy, że wśród „nowych twarzy” jeśli chodzi o kandydatów do rady powiatu kartuskiego znalazła się też Karolina Stankowska, znana szerzej jako Kaszubska Influencerka. Nieoficjalnie mówi się też o kolejnych zaskakujących kandydatach. Więcej na ten temat wkrótce.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*