Andrzej Baranowski nowym redaktorem naczelnym zkaszub.info

Andrzej Baranowski nowym redaktorem naczelnym zkaszub.info

Portal zkaszub.info ma nowego redaktora naczelnego. Został nim Andrzej Baranowski, znany społeczności powiatu kartuskiego jako dziennikarz Tygodnika „Głos Kaszub”. Andrzej […]

Portal zkaszub.info ma nowego redaktora naczelnego. Został nim Andrzej Baranowski, znany społeczności powiatu kartuskiego jako dziennikarz Tygodnika „Głos Kaszub”.

Andrzej Baranowski rozpoczął pracę w lokalnych mediach w 2009 roku. Zaczynał w portalu Kartuzy.info, jednak najbardziej zasłynął jako dziennikarz Tygodnia „Głos Kaszub”, w którym pracował w latach 2010 – 2017. W ostatnich latach skupił się przede wszystkim na pracy w branży fotograficznej i ubezpieczeniowej.

Reklamy

-Jako redaktor naczelny portalu z kaszub.info chciałbym docierać do ludzi, lokalnych społeczności w całym powiecie kartuskim oraz spraw, z jakimi się mierzą. W taki sam sposób pracowaliśmy w „Głosie Kaszub”, wspólnie z ówczesnym redaktorem naczelnym Tomaszem Gołąbkiem – mówi A. Baranowski. – Uważam, że dobre media to takie, które tworzy się wspólnie ze swoimi rozmówcami oraz takie, które nawet w sprawach kontrowersyjnych starają się być bezstronne i obiektywne. Wierzę, że zkaszub.info będzie pod moją wodzą właśnie takim portalem.

Andrzej Baranowski podkreśla, że nie zamierza konkurować z lokalnymi mediami jeżeli chodzi o sposób prowadzenia portalu, a jedynie stanowić dla nich pewną alternatywę, skupiając się docelowo na sprawach z różnych gmin powiatu kartuskiego. Tym samym liczy na współpracę lokalnych społeczności, w tym gminnych radnych i sołtysów z poszczególnych rejonów.

Kontakt z redaktorem naczelnym portalu zkaszub.info możliwy jest za pośrednictwem adresów e-mail: andrzej.baranowski2410@gazeta.pl, andrzejbaranowski@zkaszub.info oraz redakcja@zkaszub.info, a także przez Facebookowy profil portalu zkaszub.info.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*