Banino. Lada dzień wyjątkowa zabawa na orientację

Banino. Lada dzień wyjątkowa zabawa na orientację

Już w najbliższą sobotę (1 kwietnia) Gmina Żukowo wspólnie z Klubem Harpagan zaprasza na Harpusia! Rusz z mapą po przygodę razem z nami. Spotykamy się w Baninie, w parku przy OSP. Zobacz plakat i program wydarzenia!

Harpuś to impreza na orientację, skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy! Nigdy nie braliście udziału? Nic straconego! Każdy może wziąć udział w krótkim szkoleniu przed startem. Tylko uważajcie – to naprawdę wciąga!

Organizator przygotowuje aż 4 trasy do wyboru, różniące się długością i trudnością. Na najprostszej (trasa zielona) bez problemu poradzą sobie najmłodsze dzieci (ta trasa polecana również dla dzieci w wózkach) i wszystkie osoby początkujące. Najtrudniejsza i najdłuższa trasa czarna to nie lada trening biegu i orientacji w terenie. Dla średnio-zaawansowanych polecamy trasy niebieską i czerwoną.

Reklamy

Każdy uczestnik otrzyma kolorową mapę z trasą Harpusia, a po powrocie na metę czekać będą piękne pamiątkowe dyplomy dla każdego, poczęstunek oraz losowanie nagród i upominków! Mieszkańcy Gminy Żukowo biorą udział w wydarzeniu bez opłat.

Zobacz również: Wkrótce Wyścig o „Złote Jajo”

Program imprezy
od 10.30 do 13 – rejestracja uczestników i start na wybranej trasie (można wystartować w dowolnym momencie)
do 14 – meta

Zapisy na Harpusia prowadzone są przez tę stronę. Dołączać można również bezpośrednio na miejscu, w dniu imprezy. Więcej szczegółów znajdziecie m. in. na Facebooku. Organizatorem jest Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN z siedzibą w Gdańsku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*