Biegun 2017 w Gdyni

Biegun 2017 w Adventure Park w Gdyni już w marcu

Biegun 2017 w Adventure Park w Gdyni to ekstremalna zabawa biegowa w trzech zróżnicowanych edycjach. Pierwsza edycja Biegun 2017 w Adventure Park w Gdyni odbędzie się już 25 marca. Nowy sezon biegów z przeszkodami zawodnicy będą mogli rozpocząć spektakularnie pokonując błoto, bagna i mokradła.

no images were found

Pierwsza edycja Biegun 2017 w Adventure Park w Gdyni odbędzie się już 25 marca. Nowy sezon biegów z przeszkodami zawodnicy będą mogli rozpocząć spektakularnie pokonując błoto, bagna i mokradła. Do przebiegnięcia od 1 do 5 okrążeń 3-kilometrowego ekstremalnego toru przeszkód. Na trasie doły, ścianki, płotki, przeprawy linowe, mosty wiszące, bagna, błota, siatki, opony, ostre podbiegi, zasieki, wraki, podkłady kolejowe, beczki, rury, kontenery i inne atrakcje. A na mecie – medale, puchary i nagrody. Zapisy ruszają już 19 stycznia.

Skomentuj: Mud Max w Gniewinie: tylko dla odważnych [ZDJĘCIA]

W 2017 roku – jak już wspomnieliśmy – odbędą się trzy, różniące się od siebie trasą i rodzajem przeszkód, edycje.  Pierwsza nie bez przyczyny zatytułowana została „Błotna zmora”. Na jej trasie prócz przeszkód naturalnych będą też sztuczne. Wyjątkowość pierwszej edycji biegu polega na tym, iż uczestnik biegu sam decyduje ile przebiegnie. 

Reklamy

Biegun to lubiany  i doceniany bieg, o czym – zdaniem organizatorów – świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy, BigYellowFoot Adventure Team, Płazy Gdańsk, Małe Trójmiasto Biega, Crossfit Gdynia, Padł Na Ryj Team, Rebels Legion Team.
Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Adventure Park Gdynia Kolibki. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 7 lat prowadzi największy w Polsce park przygody. Organizator pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego – Bieg Morskiego Komandosa, w którym wprawieni biegacze już od 5 lat mierzą
swoje siły.

Skomentuj: Biegun 2017 w Adventure Park w Gdyni

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*