Chmielno. Spektakl z okazji Dnia Matki z Klaudią Kuchtyk już wkrótce!

Chmielno. Spektakl z okazji Dnia Matki z Klaudią Kuchtyk już wkrótce!

Michał Melibruda, wójt gminy Chmielno oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie serdecznie zapraszają 26 maja o godz. 19 do sali widowiskowej domu kultury na spektakl z okazji Dnia Matki „Przepraszam Kochanie, ale to twoja wina” w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowskiej w Gdyni. A wśród nich znana mieszkańcom pow. kartuskiego Klaudia Kuchtyk!

Przedstawienie to komediowy koncert na dwa głosy oraz pianistę, poświęcony najsłynniejszemu tematowi świata – miłości, a dokładniej związkom między dwojgiem ludzi. Kolejne etapy zakochania, cienie i blaski romantycznych uniesień, opowiedziane z przymrużeniem oka w zróżnicowanych gatunkowo piosenkach.

Znajdzie się tu miejsce i na popową balladę i bluesa, tango i ludową przyśpiewkę. Kilkadziesiąt minut z muzyką oraz tekstami, w których uda odnaleźć się odbicie siebie z dawnych, obecnych lub przyszłych lat. Polecamy ten koncert wszystkim tym, którzy lubią popatrzeć na świat z dystansu oraz uśmiechnąć się do naszych przywar.

Reklamy

Marek Sadowski – autor tekstów, poeta, aktor Teatru Muzycznego w Gdyni, współpracujący z warszawskim Teatrem Kamienica oraz Operą Bałtycką w Gdańsku. Tłumacz oraz pasjonat ludzi. Laureat licznych nagród artystycznych w dziedzinach scenicznych.

Klaudia Kuchtykaktorka teatralna, telewizyjna i dubbingowa. Absolwentka Studium wokalno-aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Współpracująca z wieloma teatrami w Polsce m. in. : Teatrem Muzycznym w Toruniu, Teatrem Muzycznym w Gdyni i Teatrem Komediowym Rębacz.

Zobacz również: Klaudia Kuchtyk: „Aktorstwo daje możliwość przeżywania na scenie wielu żyć…”

Patryk Skarbek-Tluchowski – kompozytor i aranżer, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, pedagog oraz jazzman.

Zapraszamy Państwa na to wyjątkowe spotkanie ze słowem i muzyką. Wstęp wolny! Podczas koncertu odbędzie się zbiórka charytatywna na pomoc małemu Filipowi Heinich ze Słupska, który urodził się bez kości strzałkowej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*