Chmielno. Wojewoda zachwycony kaszubskimi krajobrazami

Chmielno. Wojewoda zachwycony kaszubskimi krajobrazami

Wójt Chmielna Michał Melibruda zwrócił uwagę na aktywność w mediach społecznościowych wojewody Dariusza Drelicha względem gminy Chmielno. „Jezioro Kłodno zachwyca swoim urokiem i spokojem, więc zapiszcie sobie to miejsce na wakacyjną listę „do odwiedzenia” – zachęca wojewoda pomorski. A Wam jak podoba się w Chmielnie? Czy nazwalibyście je „perełką Kaszub”?

Położone na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego jezioro Kłodno odwiedził wojewoda pomorski Dariusz Drelich – informuje w mediach społecznościowych Pomorski Urząd Wojewódzki.

-Jezioro Kłodno zachwyca swoim urokiem i spokojem, więc zapiszcie sobie to miejsce na wakacyjną listę „do odwiedzenia” przekonuje wojewoda pomorski. – A będąc w Chmielnie zobaczcie koniecznie Muzeum Ceramiki Kaszubskiej Neclów oraz Mini-Skansen u Słodkiego, w którym znajduje się kolekcja ponad stu harmonijek ustnych.

Reklamy

Na aktywność wojewody Dariusza Drelicha w mediach społecznościowych względem gminy Chmielno zwrócił uwagę wójt Michał Melibruda.

-W tym tygodniu w Chmielnie gościł Wojewoda Pomorski Pan Dariusz Drelich. Pomimo faktu, że tematyka spotkania była bardzo poważna, to nasze przepiękne chmieleńskie krajobrazy zrobiły swoje twierdzi wójt Michał Melibruda. – Zauroczony pięknem gminy Chmielno nie omieszkał podzielić się swoimi wrażeniami. Bardzo się cieszę, że Pan Wojewoda należy do grona sympatyków naszej pięknej gminy. Wszak Polacy dzielą się na tych, którzy są zauroczeni Chmielnem i tych, którzy jeszcze nie byli w Chmielnie!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*