Na drogach ślisko i niebezpiecznie – sprawdź dowód i zrób przegląd – auto umyjesz gratis!

Na drogach ślisko i niebezpiecznie – sprawdź dowód i zrób przegląd – auto umyjesz gratis!

Warunki drogowe pogarszają się i coraz częściej dochodzi do wypadków. Sprawdź więc w dowodzie, czy masz ważny przegląd. Jeśli nie, to odwiedź Stację Kontroli Pojazdów „Europak” w Dzierżążnie. Każdy klient, który zrobi tam przegląd rejestracyjny, samochód umyje gratis!

no images were found

W ostatnim czasie warunki na naszych drogach zaczęły się coraz bardziej pogarszać, przez co dochodzi do wielu wypadków i kolizji. Warto więc pomyśleć o bezpieczeństwie i sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym czy nasz samochód posiada ważny przegląd po to, aby nie narażać się na niepotrzebne konsekwencje. Najlepiej oceniana przez klientów stacja kontroli pojazdów w okolicy Kartuz znajduje się w znajduje się w Dzierżążnie, przy drodze wojewódzkiej, na ulicy Kartuskiej 10a.

Każdy klient, który zrobi przegląd rejestracyjny stacji diagnostycznej w Dzierżążnie, gratis otrzyma żeton pozwalający na darmowe mycie samochodu na myjni bezdotykowej. Do dyspozycji klientów są tam trzy stanowiska do mycia pojazdów, podwójne miejsce do odkurzania oraz rozmieniarka pieniędzy.

Reklamy

Dzięki nowoczesnym, wysokociśnieniowym systemom czyszczącym niemieckiej firmy Ehrle oraz profesjonalnej chemii, korzystając z niej można dokładnie umyć swój pojazd. Za każdą wydaną złotówkę z myjni można korzystać dokładnie przez 60 sekund!

Godziny otwarcia:

Stacja kontroli pojazdów:

poniedziałek – piątek:

7.00-21.00

sobota:

7.00-15.00

Myjnia:

czynna przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku!

Sprawdź nasze pozostałe punkty:

– Stężyca, ulica Reja 7

– Gdańsk Orunia, ulica Orunia Fieldorfa 25

– Gdańsk Osowa, ulica Barniewicka 46

– Gdynia Karwiny, ulica Wielkopolska 393

– Gdynia Obłuże, ulica Dąbka 220

– Kosakowo, ulica Niezapominajki 2

Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej www.europak.gda.pl

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*