Festyn w Kartuzach: rodzinna impreza w parku Solidarności

Festyn w Kartuzach: rodzinna impreza w parku Solidarności

Festyn rodzinny w Kartuzach już w najbliższą niedzielę. Imprezę z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny organizuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Odbędzie się ona w parku Solidarności.

Plakat_-_Rodzina_Razem_2016-1

Zdjęcie 1 z 1

mat. promocyjny

Impreza rozpocznie się o godz. 15 spotkaniem na rynku przy kościele, skąd jej uczestnicy przejdą barwnym korowodem do parku Solidarności. A tam będą gry, zabawy, konkursy z nagrodami, spora atrakcji i niespodzianek. W programie również loteria. Uwaga! Losy będą rozdawane na rynku do godz. 15. 

Zobacz też: „Classówka” 2016: migawki z wystawy [ZDJĘCIA]

– Głównym celem akcji jest podkreślenie wagi rodziny i więzi rodzinnych w kształtowaniu postaw i kompetencji społecznych młodego pokolenia – naszego najważniejszego kapitału społecznego. Chcemy dostarczyć członkom rodzin – dzieciom, rodzicom, dziadkom, dalszym i bliższym krewnym, inspiracji jak spędzić jakościowo czas ze swoimi bliskimi podkreślają pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kartuzach. Liczymy na Państwa obecność i zapraszamy do wspólnego marszu o godz. 15.00 z Rynku  a potem zabawy na Placu Solidarności.  

Reklamy

Skomentuj: Festyn w Kartuzach: rodzinna impreza w parku Solidarności 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*