W Sierakowicach podsumowano minioną edycję Szlachetnej Paczki [ZDJĘCIA]

W Sierakowicach podsumowano minioną edycję Szlachetnej Paczki [ZDJĘCIA]

Przyszedł czas na podsumowanie, podziękowanie i gratulacje. W budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach odbyła się gala podsumowująca minioną edycję projektu Szlachetna Paczka w rejonie Gmina Sierakowice.

01-IMG_1734

Zdjęcie 1 z 40

W gminie Sierakowice rejon Szlachetnej Paczki funkcjonował pierwszy raz. Koordynowała go Katarzyna Mielewczyk, która dzięki pomocy swoich wolontariuszy udanie poprowadził rejon do finału projektu. W ZSP w Sierakowicach odbyła się gala podsumowująca minioną edycję. 

Dzięki opowiedzianym historiom obdarowanych ludzi nie zabrakło chwil wzruszeń. Natomiast kolejno wykonane występy muzyczne wprawiły wszystkich w nieopisywalny nastrój. 

Reklamy

Podziękowania i… tort

Nie mogło także zabraknąć podziękowań i słów gratulacji. Te powędrowały do wolontariuszy oraz przyjaciół projektu, m.in. do gospodarza gali Grzegorza Macholi, Dyrektora ZSP w Sierakowicach. W bardzo entuzjastycznych słowach mówił i ciężkiej pracy wolontariuszy i ich wielkich sercach. Zapowiedział, że drzwi szkoły są zawsze otwarte na Szlachetną Paczkę. 

Tuż po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek i okazjonalny tort. Całe wydarzenie odbyło się w niezwykle sympatycznej, rodzinnej atmosferze. 

CZYTAJ TEŻ: Ewa Liegman, Hospicjum Pomorze Dzieciom – „Na dywaniku” [01.11.2018]

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*