GKS Cartusia Kartuzy wicemistrzem Pomorskiej Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej chłopców

Pracowity tydzień mieli chłopcy z rocznika 2011 (GKS Cartusia Kartuzy). We wtorek 9 kwietnia o godz. 8 w Kartuzach odbył się 3. finałowy turniej ligi wojewódzkiej, w którym zajęli 1. miejsce. W niedzielę 14 kwietnia o godzinie 9 w Gdańsku odbyły się ostatnie zmagania ligowe w tym sezonie, w których kartuzianie zajęli 2.miejsce i tym samym zakończyli sezon na drugiej pozycji.

Zawodnicy GKS Cartusia Kartuzy zdobyli tytuł wicemistrza Pomorskiej Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej chłopców, w której udział wzięło 14 zespołów. Do finałowej czwórki awansowały zespoły z Kartuz, Gdańska, Nowej Karczmy i Tczewa.

Klasyfikacja końcowa po IV turniejach finałowych:

I miejsce MKS Sambor SP 12 Tczew
II miejsce GKS CARTUSIA KARTUZY
III miejsce UKS Nowa Karczma
IV miejsce UKS Siódemka Osowa Gdańsk

Gratulacje dla zawodników i trenerów. Skład zespołu GKS CARTUSIA KARTUZY 2011:

Formela Filip, Formela Kacper, Groth Maksymilian, Hubeny Maksymilian, Kryszewski Igor, Labuda Krystian, Lekner Igor, Nadolny Hubert, Neumann Tomasz, Ostoja-Lniski Adam, Pyszka Filip, Radomski Adam, Trepczyk Filip, Wenta Maciej, Wesserling Gracjan.

Smacznie Zdrowo Domowo

Serdeczne podziękowania dla rodziców klasy 6c z ZSO 2 Kartuzy za wspieranie drużyny oraz pomoc w organizacji turniejów.