Gm. Somonino. Do 16 lutego można zgłaszać prace do konkursu plastycznego

Gm. Somonino. Do 16 lutego można zgłaszać prace do konkursu plastycznego

Wójt Somonina organizuje konkurs dla dzieci i młodzieży na wykonanie ulotki o segregacji odpadów. Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych klas I-VIII zamieszkujący na terenie gminy Somonino, z podziałem na kategorie wiekowe: klasy I-IV, klasy V-VIII.

Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej w formie ulotki na temat właściwej segregacji odpadów, poruszając tematy ekologii. Ulotka powinna zostać wykonana w formacie A4. Praca powinna przedstawiać działania promujące segregację odpadów oraz zawierać wskazówki proekologiczne ze szczególnym uwzględnieniem zasad segregacji śmieci.

Uwaga! Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą. Prawidłowo przygotowane zgłoszenie składa się z czytelnie wypełnionej i podpisanej przez rodzica/opiekuna karty zgłoszeniowej (znajduje się ona na ostatniej stronie regulaminu konkursu) oraz
podpisanej pracy.

Reklamy

Termin przekazania prac do Urzędu Gminy Somonino (pok. 10) upływa 16 lutego 2024 roku. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe. Komisja Konkursowa wyłoni po trzech laureatów w każdej kategorii, przyznając im kolejno I, II i III miejsce, dla których przewidziane są następujące nagrody:

-Klasy I-IV: hulajnoga elektryczna, multi stół do gier, łyżworolki
-Klasy V-VIII: laptop, trampolina, smartwatch

Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej gminy do dnia 06.03.2024 roku. REGULAMIN oraz KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ do konkursu znaleźć można TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*