Gm. Somonino. Dzieci z rodzin byłych pracowników PGR otrzymają komputery przenośne

Gm. Somonino. Dzieci z rodzin byłych pracowników PGR otrzymają komputery przenośne

128 komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem trafi do dzieci z rodzin byłych pracowników PGR, którzy złożyli w zeszłym roku wnioski do somonińskiego urzędu, które z kolei pozytywnie przeszły proces weryfikacji. Przedsięwzięcie możliwe jest do zrealizowania dzięki rządowemu programowi „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”.

Zakończył się przetarg na realizację zadania pod nazwą „Zakup i dostawa komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem biurowym” w ramach rządowego programu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”.

Dostawcą sprzętu, wybranym w drodze przetargu, jest FHU Horyzont Krzysztof Lech z Gorlic (woj. małopolskie), która za kwotę 374 707,20 złotych zobowiązała się dostarczyć sprzęt w terminie 30 dni od daty podpisania umowy.

Reklamy

Projekt zakłada dostawę sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem (komputery przenośnie – 128 szt.) dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR, którzy złożyli wnioski do naszego urzędu w 2021 roku, które z kolei przeszły pozytywnie proces weryfikacji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*