Gokken Chwaszczyno z medalami

Majowy weekend był dla zawodników KS Gokken bardzo pracowity, najstarsi wyruszyli do Czech na Karate Grand Prix Hradec Kralove, ogromny międzynarodowy turniej w którym wzięło udział ponad 1390 osób z 13 państw. Zawodnicy Gokken Chwaszczyno wrócili z medalami.

– Nasz klub wystawił 7 osobową ekipę której łącznie udało się zdobyć 2 złote medale oraz 4 brązowe co uplasowało nas na 19 pozycji klasyfikacji generalnej – informuje Agata Uwijała.
Najlepsi zawodnicy klubu to Sara Elwart oraz Filip Wendt, którzy zdobyli po jednym złotym medalu oraz brązowym. Agata Uwijała, Adam Piotrkowski oraz Bartosz Potracki wywalczyli brąz. Z kolei Adam Piotrkowski wraz z Szymonem Kuśpietem oraz Miłoszem Sabieckim (z Klubu Sportowego Senshi z Tczewa) w kumite drużynowym kadetów zajęli 3 miejsce.

Skomentuj: Gokken Chwaszczyno z medalami