Gokken Chwaszczyno

Gokken Chwaszczyno z workiem medali [ZDJĘCA]

W miniony weekend zawodnicy Klubu Sportowego Gokken Chwaszyno wyruszyli na podbój Wrocławia. 19 marca uczestniczyli w dziesiątym już turnieju Funakoshi Cup. Odbył się on na terenie Uniwersytetu Przyrodniczo-Rolniczego we Wrocławiu

gokken-chwaszczyno

Zdjęcie 1 z 1

Fot.: Gokken Chwaszczyno

We wrocławskich zawodach udział wzięło ponad 430 zawodników z 37 klubów. – Nasi podopieczni, jak zwykle, nie zawiedli i wracamy z workiem medali: 6 złotych,7 srebrnych oraz 8 brązowych – informuje Agata Uwijała. Spośród zawodników Gokken Chwaszczyno najlepiej we Wrocławiu wypadła Izabela Piotrkowska, która zdobyła aż 3 złote. 

Zobacz też: Zawodnicy Gokken Chwaszczyno na XXXVI Mistrzostwach Polski Karate WKF Seniorów

Drużyna Gokken Chwaszczyno  następnego dnia wzięli udział w zgrupowaniu z zaprzyjaźnionym trenerem ze Słowacji – wielokrotnym mistrzem Słowacji, Europy oraz świata – Klaudio Farmadinem. Mistrz poprowadził treningi wraz z trenerem Mirosławem Adamowskim z Gdańskiego Klubu Karate DO i Andrzejem Zarzyckim z klubu AZS UP Wrocław.

Reklamy

W niedzielę, 20 marca również odbyły się egzaminy na stopnie Mistrzowskie. Trener Agata Uwijała zdała na 1 Dan. Gratulujemy!!!

Skomentuj: Gokken Chwaszczyno z workiem medali [ZDJĘCA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*