Międzynarodowe Wyścigi Wózków

I Międzynarodowe Wyścigi Wózków w chodzie w Gdańsku [WIDEO]

I Międzynarodowe Wyścigi Wózków w chodzie odbędą się 10 kwietnia 2016 r. w Gdańsku oraz w 10 innych polskich miastach w ramach imprezy pod nazwą „Rodzino, rusz się z BuggyGym!”. Do Parku im. R. Reagana zaprasza fundacja „My to mamy”.

Mapka-z-miejsce-wydarzenia

Zdjęcie 1 z 4

Fot.: materiały promocyjne organizatora

W sumie wyścigi wózków 10 kwietnia odbędą się  w ponad 50 polskich i czeskich miastach i trwać będą od godz. od 14 do 17. W Gdańsku zawody organizowane są przez fundację „My to mamy”.

Wyścigi na dystansie 100 kroków będą polegały na szybkim marszu. Rozegrane zostaną różnych kategoriach. Będą  wyścigi dla mam, ojców oraz dla rodzin (2 osoby trzymają wózek). Fundacja „My to mamy” gwarantuje wiele innych atrakcji i niespodzianek również dla starszych dzieci. 

Reklamy

Celem wydarzenia jest zachęcenie oraz aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. – Chcemy pokazać, że dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu – przekonują organizatorzy.

„Rodzino, rusz się z BuggyGym!” inauguruje akcję  „Mama w ruchu”, która potrwa od 10 kwietnia do 10 maja. Stanowi też część programu „Rusz się” (www.ruszsie.org), którego celem jest wsparcie pasjonatów, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i bezinteresownie zachęcają innych do różnych form aktywności sportowych.

Na I Międzynarodowe Wyścigi Wózków w chodzie obowiązują zapisy pod adresem www.wyscigiwozkow.pl.

Partnerami plenerowego wydarzenia „Rodzino, rusz się z BuggyGym!” są Fundacja My to Mamy Strollering, Mamyruszamy, Sportsmama, Bemam i Euforja. 

Skomentuj: I Międzynarodowe Wyścigi Wózków w chodzie w Gdańsku [WIDEO]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*