Fot. W.Kaiser

III Bieg do Źródeł: zapisy ruszyły

III Bieg do Źródeł odbędzie się 4 czerwca w Parku Jelitkowskim w Gdańsku. Zawodnicy będą mogli pobiec na jednym z dwóch dystansów. Krótszy liczyć będzie 3 km, a dłuższy – 10 km. Zapisy ruszyły. Potrwają do 22 maja.

 

Bieg do Źródeł
Fot. W.Kaiser

III Bieg do Źródeł to zawody zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Pierwsi będą mogli rywalizować na trasie liczącej 10 km, a drudzy – na 3 km. Bieg rozpocznie się punktualnie o godz. 12.

Zobacz też: Mud Max w Gniewinie: tylko dla odważnych [ZDJĘCIA]

Zawodnicy pobiegną po ścieżkach parku im R. Reagana w Gdańsku o nawierzchni z kostki betonowej oraz szutrowej. Będą mieli aż dwie godziny na pokonanie trasy. Bieg jest limitowany. Na linii startu może stanąć 600 osób. 

Reklamy

Organizatorzy dla biegaczy przygotowali pamiątkowe medale, profesjonalne koszulki i miłe niespodzianki. Zawodnicy, którzy osiągną najlepsze czasy w klasyfikacji generalnej i klasyfikacjach wiekowych otrzymają bony  o atrakcyjnych nominałach do sklepu sportowego. W puli nagród około 100 pozycji.

Wpisowe wynosi 29.99 i musi być uiszczone do północy 22 maja wyłącznie za pośrednictwem portalu, obsługującego elektroniczne płatności, do którego po zakończeniu rejestracji zawodnik zostanie przekierowany. 

Bieg rodzinny na 3 km wystartuje o godz. 11. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnuczętami, a także wszyscy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem bez względu na wiek czy kondycję. – Do biegaczy rekreacyjnych mogą dołączyć także miłośnicy nordic walking – zachęcają organizatorzy. 

Skomentuj: III Bieg do Źródeł: zapisy ruszyły 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*