Japonia-Polska: kolejny mecz o honor [LIGA TYPERÓW]

Japonia-Polska: kolejny mecz o honor [LIGA TYPERÓW]

Takich mistrzostw chyba nikt się nie spodziewał. Niemcy odpadają, Polska nie pokazała nic, a Argentyna emanuje chaosem… Czy polscy kibice zasmakują zwycięstwa reprezentacji w Rosji? Mecz o honor! Japonia – Polska!

Mundialowe szaleństwo także na zKaszub.info! W związku z Mistrzostwami Świata w Rosji trwa Liga Typerów. Nasi goście typują mecze naszej reprezentacji. Za perfekcyjnie trafiony wynik dostaną 3 punkty, za trafiony rezultat (wygrana, remis, przegrana) 1 punkt. Śledźcie zKaszub.info podczas Mistrzostw Świata i typujcie mecze Polaków!


Aleksander Cybulski, były piłkarz Lechii Gdańsk, uczestnik legendarnego meczu Juventus Turyn – Lechia Gdańsk (1983), a także były piłkarz i trener GKS Cartusi 1923:

Reklamy

 

Po dwóch słabszych występach liczę, że szansę dostaną zawodnicy którzy mniej grali. Typuję wynik 2-2. Japonia ma o co grać. My o to, żeby pokazać, pomimo złego przygotowania do mistrzostw, że potrafimy być zespołem groźnym dla wszystkich.

 

 

 


Ryszard Dawidowski, piłkarz GKS Cartusia 1923:

 

Japonia – Polska 1-1. Polska bez presji zaprezentuje się lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Na poprzednich dwóch mundialach, Polska grała rewelacyjnie w meczach o honor.

 

 

 


 

Paweł Kapsa, były bramkarz Lechii Gdańsk, obecnie Miedzi Legnica:

 

Tradycji stanie sie zadość i w trzecim meczu turnieju wypadniemy najlepiej, a zawodnicy którzy dotychczas siedzieli na ławce okażą sie być w najlepszej formie. Dostaniemy takie małe pocieszenie na koniec turnieju – Polska-Japonia 2-1.

 

 

 

 


 

Marian Wnuk-Lipiński, koordynator sportu w gminie Sierakowice:

 

Pomimo, że Polacy pakują walizki i wiedzą że zawalili mundial, to wierzę, jako polski kibic, że zakończą z honorem i wynikiem 3:1. Nie zgodzę sie z wieloma ekspertami, że nie byli przygotowani fizycznie. Przypięliśmy im łatkę zwycięzcy. Mundial rządzi się swoimi prawami ,a zespoły nie są tam z przypadku. Z łezką w oku będę oglądał mecz z Japonią i z wiarą w zwycięstwo.

 

 


Dariusz Zelewski, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki, prowadzącej szkółkę piłkarską:

 

2:0 dla Japonii. Japonia gra o awans i zrobi wszystko by strzelać bramki. Zresztą w dotychczasowych meczach pokazali charakter i mieli serce do gry. Szansą dla nas jest to, że nie mamy nic do stracenia i szczególnie zmiennicy będą chcieli się pokazać.

 
 

 

 

LIGA TYPERÓW zKaszub.info:

Miejsce Uczestnik Mecze Punkty
1 Ryszard Dawidowski 2 1
2 Aleksander Cybulski 2 0
3 Paweł Kapsa 2 0
4 Marian Wnuk-Lipiński 2 0
5 Dariusz Zelewski 2 0

A jak głosowali nasi czytelnicy? 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*