Kamela. Zbiórka na zakup naczepy wciąż trwa. Dotąd zebrano 1/6 potrzebnej kwoty

Kamela. Zbiórka na zakup naczepy wciąż trwa. Dotąd zebrano 1/6 potrzebnej kwoty

5300 złotych – tyle na moment publikacji tego artykułu zebrano środków na zakup naczepy dla mieszkańca Kameli. Przypomnijmy, że właściciel stracił poprzednią w pożarze, co uniemożliwiło mu prowadzenie działalności, a tym samym zarabianie na życie i spłatę kredytu, który zaciągnął w związku z uruchomieniem własnej firmy. W pomoc zaangażowała się również „Moto Familia Kaszuby”, organizując jutro wieczorem na Placu Św. Brunona w Kartuzach spot dla zmotoryzowanych.

O sprawie, z jaką musiał zmierzyć się Łukasz, mieszkaniec Kameli, pisaliśmy w ubiegłym miesiącu. W wyniku pożaru stracił naczepę do ciągnika siodłowego o wartości 30 tysięcy złotych, warsztat z narzędziami oraz samochód osobowy. Naczepę wykorzystywał w pracy, zaciągnął na nią kredyt. Teraz został bez naczepy, za to z ogromnym kredytem do spłacenia. Przyjaciele postanowili mu pomóc uruchamiając zbiórkę, którą wesprzeć można TUTAJ. Do końca zbiórki pozostał jeszcze miesiąc.

Łukasz zasłynął jako osoba zawsze gotowa do pomocy innym ludziom w trudnych sytuacjach. Teraz on potrzebuje wsparcia. W jego sprawę zaangażowała się również grupa „Moto Familia Kaszuby”, organizując jutro wydarzenie na Placu Św. Brunona w Kartuzach. Celem jest oczywiście zbiórka na zakup naczepy dla mieszkańca Kameli. Szczegóły znaleźć można TUTAJ. Zachęcamy do pomocy – każdy z nas pewnego dnia może znaleźć się w równie trudnej sytuacji. Warto o tym pamiętać.

Reklamy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*