Karnawałowy Bal Katolika już wkrótce

Karnawałowy Bal Katolika już wkrótce

Już po raz 10-ty, nauczyciele, rodzice i przyjaciele Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kartuzach, spotkają się na Karnawałowym Balu Katolika. Poznaj szczegóły wydarzenia!

Od początku celem zabawy była i jest integracja środowiska szkolnego: nauczycieli, rodziców, przyjaciół szkoły, zainteresowanych tą placówką. Z biegiem lat przybywa chętnych do udziału w balu. Impreza podobnie jak w latach ubiegłych odbędzie się w Restauracji „Złota Jesień” w Kartuzach.

Do tańca przygrywać nam będzie niezawodny didżej – Arek Socha. Podczas balu przewidziane są liczne atrakcje m. in. czerwony dywan i zdjęcia przy szkolnej „ściance” niczym celebrytów. Ponadto odbędą się licytacje (m. in. koszulki zespołu „Wilki” z podpisami artystów) i tzw. loteria pączkowa. Ewentualny dochód przeznaczony będzie na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z uboższych rodzin.

Reklamy

Zabawa odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2024 roku. Osoby zainteresowane udziałem w balu mogą kontaktować się z sekretariatem szkoły katolickiej, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*