Kartuzy. „Bafra Kebab” obchodzi swoje 3. urodziny i prezentuje nowe menu

Kartuzy. „Bafra Kebab” obchodzi swoje 3. urodziny i prezentuje nowe menu

Nowe menu, w tym niesamowite zestawy dla najmłodszych – to z okazji swoich 3. urodzin przygotował dla klientów kartuski punkt „Bafra Kebab”. Chcesz dowiedzieć się więcej o najlepszych kebabach w „stolicy Kaszub”? Przeczytaj artykuł!

O kebabie, jakiego można skosztować w punkcie „Bafra Kebab”, znajdującym się przy ul. Gdańskiej w Kartuzach (w pobliżu sklepów Pepco, Rossmann czy Martes Sport) słyszeli już chyba wszyscy mieszkańcy „stolicy Kaszub”.

Firma obchodzi swoje 3. urodziny i cieszy się niesłabnącą popularnością, a dla klientów przygotowała nowe menu, w tym dania dla dzieci. Jak podkreślają właściciele kartuskiego „Bafra Kebab”, ich kebaby mają swoich stałych miłośników, którzy regularnie ich odwiedzają.

-Najbardziej motywuje nas to, kiedy ktoś pokonuje 20 kilometrów, specjalnie po to, aby zjeść naszego kebaba. Dla nas to najlepsza opinia, jaką możemy dostać – mówią właściciele. – Mamy standardowe kebaby w bułce, burgery i rollo, a dużym powodzeniem cieszy się nasz gigant – półmetrowy kebab. W menu mamy też dania wegańskie i krążki cebulowe, które również mają „wzięcie”.

Od kwietnia w menu kartuskiej „Bafry” znalazł się zestaw Bafra Kids, w którym znajdują się frytki, nuggetsy, soczek oraz zabawka. Nuggetsy można zakupić nie tylko w dziecięcym zestawie, ale także osobno – 6, 9 bądź 12 szt. czy też 6 szt. z frytkami.

-Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby przygotowane przez nas kebaby doprowadziły was do smakowitego szaleństwa. Jeżeli nie wiesz co wybrać, nie martw się – podpowiemy Ci – zapewniają właściciele.

A jeśli szukasz pracy w gastronomii, koniecznie odezwij się do kartuskiej „Bafry” za pośrednictwem strony na Facebooku!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*