Kartuzy. Kaszubska Influencerka przygotowuje klip o „stolicy Kaszub”

Kartuzy. Kaszubska Influencerka przygotowuje klip o „stolicy Kaszub”

Z okazji 100-lecia Kartuz Karolina Stankowska, czyli Kaszubska Influencerka przygotowuje teledysk o „stolicy Kaszub”. Premiera już za kilka dni, a nagrania do klipu realizowano dzisiaj. W teledysku wystąpią rożne osobowości z Kartuz, m. in. burmistrz Mieczysław G. Gołuński czy fotograf Artur Socha. Na tym oczywiście nie koniec.

O wielkiej aktywności, związanej z promocją Kaszub, ze strony Karoliny Stankowskiej, czyli Kaszubskiej Influencerki pisaliśmy wielokrotnie. Oprócz teledysku o zażywaniu tabaki, o którym informowaliśmy ostatnio, K. Stankowska przygotowuje też klip… o Kartuzach i jego mieszkańcach.

Ma to związek ze 100-leciem nadania „stolicy Kaszub” praw miejskich. Nagrania do teledysku realizowane były dzisiaj, a wzięli w nim udział m. in. burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński, słynny fotograf-dokumentalista Artur Socha czy przedstawiciele Towarzystwa Miłośników Kartuz.

Reklamy

Nie zabrakło też kartuskiej rodziny na rowerach, czyli Andrzeja, Darii i Majki Baranowskich, a ponadto popularnych meleksów, za „sterami” których usiedli Natalia i Łukasz Gronda. Na tym oczywiście nie koniec.

Zobacz również: Powstanie teledysk o tabace. Poszukiwani chętni do udziału!

Gotowego teledysku, jak zapowiada Karolina Stankowska, należy się spodziewać najprawdopodobniej do końca przyszłego tygodnia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*