Kartuzy. Klub Dobrego Filmu przy KCK ruszył. Mirosław Baka gościem specjalnym

Kartuzy. Klub Dobrego Filmu przy KCK ruszył. Mirosław Baka gościem specjalnym

Seans „Demonów Wojny wg Goi” oraz wizyta Mirosława Baki – te wydarzenia towarzyszyły wczorajszemu otwarciu Klubu Dobrego Filmu przy Kartuskim Centrum Kultury. Co istotne, dyrektor KCK obiecała więcej „kinowych rewolucji” w przyszłości jeśli chodzi o „stolicę Kaszub”. Czy oznacza to, że w Kartuzach znajdzie się kino z prawdziwego zdarzenia?

Zmiany na lepsze w kartuskiej kulturze widać gołym okiem, czego przykładem niech będzie wczorajsze uroczyste otwarcie Klubu Dobrego Filmu przy Kartuskim Centrum Kultury. Uroczysty „pierwszy klaps” poprzedził seans filmu z 1998 roku „Demony Wojny wg Goi”, w którym jedną z głównych ról zagrał Mirosław Baka.

To właśnie ten znany aktor był gościem specjalnym wczorajszego wydarzenia w KCK. Co istotne, dyrektor Małgorzata Paździor-Król zapowiedziała „kinową rewolucję” jeśli chodzi o dużą salę Kartuskiego Centrum Kultury.

Reklamy

Nie chodzi tu wyłącznie o wysokiej klasy ekran i nagłośnienie, ale o docelowe rozszerzenie oferty filmowej, a w przyszłości, jeśli pojawi się możliwość… dobudowanie dodatkowych 2. lub 3. sal kinowych. A jak ogląda się filmy w sali kartuskiego centrum? Zobacz poniżej!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*