Kartuzy. Ks. Kudelski interweniuje w mediach społecznościowych ws. uszkodzenia szlabanu

Kartuzy. Ks. Kudelski interweniuje w mediach społecznościowych ws. uszkodzenia szlabanu

„Z nagrania jasno wynika, że kierowca doskonale wie o swoim przewinieniu” – pisze w mediach społecznościowych ks. Grzegorz Kudelski, który informuje o uszkodzeniu szlabanu przy parafii św. Kazimierza w Kartuzach. Od sprawcy oczekuje naprawienia szkód – w przeciwnym razie sprawa trafi na policję.

Jak informuje w mediach społecznościowych ks. Grzegorz Kudelski, w niedzielę 7 maja o godz. 14 przy kościele św. Kazimierza w Kartuzach kierowca busa wjechał w szlaban, co zarejestrowały kamery monitoringu.

-Film z kamery pokazuje jasno winę kierowcy busa z tablicą rejestracyjną GD… oraz „reklamą” na bocznych drzwiach. Z nagrania jasno wynika, że kierowca doskonale wie o swoim przewinieniu twierdzi ks. Kudelski. – Przyjechał on od ulicy Majkowskiego na Rynek i zaparkował przy plebani na 2 minuty, a potem oddalił się ulicą Bielińskiego.

Reklamy

Duchowny oczekuje, że kierowca zgłosi się do niego, aby zapłacić za wyrządzone szkody. W przeciwnym razie sprawa zostanie zgłoszona na policję z nagraniami jako dowodami (są też nagrania z monitoringu miejskiego). Wówczas oprócz zapłacenia za szkodę kierowca będzie musiał też zapłacić mandat.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*