Kartuzy. Półkolonie w KCK za nami! Zobacz zdjęcia!

Kartuzy. Półkolonie w KCK za nami! Zobacz zdjęcia!

W zeszłym tygodniu najmłodsi z Kartuz i okolic uczestniczyli w półkoloniach „Małe Miasto Kartuzy” zorganizowanych w Kartuskim Centrum Kultury. Na dzieci czekali przedstawiciele 20. zawodów, którzy po zakończonych spotkaniach z poszczególnymi grupami wręczali najmłodszym tzw. „kartuskie talary”. Nie zabrakło również wielu innych atrakcji, a także zakupów… w sklepach „Kusiciel” i „Sklep marzeń”. Zobacz zdjęcia!

Po zakończonych zajęciach najmłodsi swoje zarobki, pomniejszane o podatek i koszt posiłku, wpłacali do banku na specjalną, oprocentowaną lokatę. Pieniądze każdego dnia mogły być wydawane w sklepiku „Kusiciel”, gdzie na dzieci czekały napoje i smakołyki.

Ten, komu udało się zaoszczędzić najwięcej, mógł zrobić największe zakupy w ostatni dzień projektu – w „Sklepie marzeń”. Tam na dzieci czekały przeróżne zabawki. Z podatków, które były potrącone dzieciom za każdy dzień uczestnictwa, zostanie zrealizowana inwestycja na terenie Kartuz o wartości 10 000 złotych.

Reklamy

Zgodnie z wyborem dzieci, będą to wiszące huśtawki na placu zabaw w Parku Solidarności. Półkolonie „Małe Miasto Kartuzy” współorganizowane były przez Kartuskie Centrum Kultury i Uniwersytet Ludowy w Kartuzach – Fundacja Kaszubska, a finansowe przez Fundację BGK.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*