Kartuzy. Tłumnie na Targach Pracy w KCK

Kartuzy. Tłumnie na Targach Pracy w KCK

Ponad 400 ofert pracy czekało dziś w Kartuskim Centrum Kultury na uczestników Powiatowych Targów Pracy, organizowanych przez PUP. Wśród pracodawców wyróżniali się przedstawiciele służb mundurowych, takich jak policja, służba więzienna czy straż graniczna. „W tym sektorze jest duże zapotrzebowanie na nowych ludzi” – mówi Jan Geras, dyrektor PUP w Kartuzach.

Jak mówi Jan Geras, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach podczas dzisiejszego wydarzenia dopisali zarówno pracodawcy z różnych branż, jak również młodzież z ostatnich klas szkół średnich i branżowych, która wkrótce wkroczy na rynek pracy.

-Przygotowano dzisiaj ponad 400 ofert pracy. To najważniejsze, bowiem zarówno uczniowie, jak też osoby bezrobotne są tu dzisiaj mile widziane, dla nich przygotowaliśmy to spotkanie – twierdzi J. Geras. – Nie brakuje przedstawicieli m. in. branży gastronomicznej, krawieckiej, czy służb mundurowych (policja, straż graniczna, służba więzienna), u których jest duże zapotrzebowanie na nowych ludzi.

Reklamy

IMG_1302

Zdjęcie 1 z 31

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*