Kartuzy. zKaszub.info oraz Bemol Cafe & Burger ogłaszają konkurs z okazji Dnia Matki

Kartuzy. zKaszub.info oraz Bemol Cafe & Burger ogłaszają konkurs z okazji Dnia Matki

Nagraj filmik z życzeniami z okazji Dnia Matki i wygraj bon o wartości 100 złotych do wykorzystania w jednej z restauracji „Bemol” w Kartuzach! Wystarczy wysłać film na adres redakcja@zkaszub.info. Jury wybierze dwa najciekawsze z nich. Czekamy na zgłoszenia!

Matka – jedno słowo, które mówi wszystko. Ktoś wyjątkowy, ktoś, dzięki któremu żyjemy, jesteśmy częścią tego świata. Ukochana rodzicielka, przyjaciółka, osoba, na którą zawsze możemy liczyć. Jej święto obchodzimy już w przyszłym tygodniu, w związku z czym redakcja portalu zKaszub.info oraz restauracja Bemol Cafe & Burger ogłaszają konkurs. Do wygrania dwa bony o wartości 100 złotych do wykorzystania w jednym z „bemolowych” lokali w Kartuzach.

Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać na adres redakcja@zkaszub.info filmik z życzeniami dla swojej mamy. Filmik nie może jednak być dłuższy, niż jedna minuta. Kreatywność mile widziana! W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Na zgłoszenia czekamy do północy 25 maja. W tytule maila należy wpisać KONKURS oraz imię i nazwisko osoby biorącej udział.

Reklamy

W Dzień Matki, a więc 26 maja około południa opublikujemy wybrane ze wszystkich nadesłanych filmów, a autorów dwóch naszym zdaniem najciekawszych z nich nagrodzimy. Zachęcamy do udziału w konkursie!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*