Kartuzy. Złapano 3 osoby poszukiwane przez policję

Kartuzy. Złapano 3 osoby poszukiwane przez policję

W ciągu jednego dnia policjanci z kartuskiej komendy zatrzymali 3 osoby poszukiwane do odbycia kary roku, 15 dni i 272 dni pozbawienia wolności. Osoby te poszukiwane były za znęcanie się nad osobą najbliższą, wprowadzanie w błąd co do swojej tożsamości oraz za uchylanie się od alimentów.

W minionym tygodniu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach dokonali zatrzymali 3 osoby, które były poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności. Pierwszy z nich to 54-letni mieszkaniec pow. kartuskiego. Policjanci z Posterunku Policji w Sulęczynie przed godziną 11 zatrzymali 54-latka, który poszukiwany był do odbycia kary roku pozbawienia wolności za znęcanie się nad najbliższą osobą.

Kolejny zatrzymany to 45-leni mężczyzna, również mieszkaniec powiatu kartuskiego. Mundurowi z kartuskiej komendy zatrzymali 45-latka po godzinie 11 w Kartuzach, był on poszukiwany ze względu na konieczność odbycia kary 15 dni pozbawienia wolności za wprowadzanie w błąd co do swojej tożsamości.

Natomiast ostatni 42-letni mężczyzna, zatrzymany przez policjantów z Sierakowic był poszukiwany do odbycia kary 272 dni pozbawienia wolności za uchylanie się od alimentów. Zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni przez mundurowych do kartuskiej komendy, skąd trafią do aresztu śledczego w celu odbycia kary.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*