Kartuzy, Żukowo. Radni dziękują strażakom: „Zawsze możemy na Was liczyć…”

Kartuzy, Żukowo. Radni dziękują strażakom: „Zawsze możemy na Was liczyć…”

„Dziękujemy za Waszą pomoc, odwagę i ofiarność…” – piszą na swoich Facebookowych stronach radni z Żukowa i Kartuz – Mariola Zmudzińska i Tyberiusz Kriger. Podziękowania skierowane są do strażaków, którzy w minioną noc wielokrotnie interweniowali w związku z wichurą.

Noc z soboty na niedzielę, ze względu na wichurę, która nawiedziła Pomorze, dała popalić strażakom, którzy wyjeżdżali na zdarzenia. W całym województwie odnotowano około 1000 interwencji. Swoje podziękowania druhom za ich ciężką pracę złożyli na Facebooku m. in. radni z Żukowa i Kartuz – Mariola Zmudzińska, przewodnicząca klubu Nasza Gmina Żukowa oraz Tyberiusz Kriger z grupą innych radnych.

-W imieniu swoim, kolegów radnych z KWW Nasza Gmina Żukowo, a przede wszystkim nas mieszkańców, wszystkim druhnom i druhom strażakom z całego regionu, z kraju pragnę z całego serca podziękować za to, że jak zawsze możemy na Was liczyć, za Waszą pomoc, odwagę i ofiarność – pisze Mariola Zmudzińska. Ostatnia doba to rosnące porywy wiatru, powodujące konieczność interwencji i wsparcia dla mieszkańców. Obecnie ponad 40 tysięcy odbiorców w województwie pomorskim pozostaje bez prądu.

Reklamy

-W imieniu własnym oraz mieszkańców gminy z całego serca dziękuję niezliczonej ilości strażakom Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych za Wasz wysiłek, ciężką pracę, ofiarność i poświęcenie w zwalczanie skutków wichury. Zawsze możemy na Was liczyć. Bardzo dziękujemy – pisze Tyberiusz Kriger. – Większość ze zdarzeń dotyczyła powalonych drzew na drogi i linie energetyczne. W Sianowie drzewo przewróciło się na mur przy kościele.

 

2 komentarze

  1. Brawo Kochani!

  2. Brawo Kochani! Empatia i życzliwość niech wygrywają!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*