Kaszuby na weekend: 18-19 czerwca 2016 r.

Kaszuby na weekend: 18-19 czerwca 2016 r.

Przed nami dwa dni wolne od pracy. Warto je spędzić aktywnie. Imprez sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych nie zabraknie. Zobacz, co proponują Kaszuby na weekend 18 -19 czerwca 2016 r.

0czersk-borowiacy-cup-color-2016

Zdjęcie 1 z 17

mat. organizatorów

W sobotę w Kartuzach odbywać się będą Kartuskie Biegi Uliczne. W programie wiele startów dla dzieci i młodzieży oraz bieg główny na dystansie 10 km wokół jezior Klasztornego Dużego i Klasztornego Małego.  

Zobacz też: Kartuskie Biegi Uliczne: trening przed biegiem na 10 km [ZDJĘCIA]

Po biegach kolejne atrakcje. Tym razem na pływalni Neczk i boisku przy ZSO nr 2 w Kartuzach. A tam festyn rodzinny i zawody pływackie, propagujące bezpieczne pływanie. 

Spragnieni wrażeń powinni się udać do Żukowa, gdzie w parku nad Jeziorkiem odbywać się będą SOBÓTKI. W programie między innymi koncerty, pokazy sztucznych ogni i występ ELEKTRYCZNYCH GITAR. 

Reklamy

W niedzielę również sporo się dzieje na Kaszubach. Na ten dzień zaplanowany został trzynasty piknik mieszkańców i przyjaciół wsi Mirachowo. W niedzielę odbędą się też zawody sportowo-pożarnicze na stadionach w Chmielnie (od godz. 14 ) i Sierakowicach (od godz. 12). Z kolei Szkoła Podstawowa w Koloni zaprasza na festyn rodzinny (od godz. 15). 

Więcej imprez i informacji o nich na plakatach w galerii!

 Skomentuj: Kaszuby na weekend: 18-19 czerwca 2016 r.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*