Kaszuby na weekend: 8-10 lipca 2016 r. [PLAKATY]

Kaszuby na weekend: 8-10 lipca 2016 r. [PLAKATY]

Weekend na Kaszubach będzie obfitował w najrozmaitsze imprezy. Będą koncerty, zawody, festyny! Świętują bowiem Bytów i Łeba. W Kartuzach zaś odbędą XIII Dni Powiatu Kartuskiego. Zobacz, co będzie się działo od 8 do 10 lipca!

Gastropiknik

Zdjęcie 1 z 16

mat organizatorów

Proponujemy weekend rozpocząć w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach, w którym w piątek, 8 lipca o godz. 13 rozpocznie się  Festiwal Nalewki Kaszubskiej połączony z konkursem na najciekawszą formę prezentacji. 

Zobacz też: TriCity Trail: półmaraton i ultramaraton już w niedzielę

Mieszkańcy Kartuz nie powinni się nudzić też w sobotę i niedzielę. W te dni bowiem w mieście odbywać się będą XIII Dni Powiatu Kartuskiego, a w ich ramach w parku Solidarności  – Festiwal „Ludzie dla Ludzi” oraz „Biesiada Kaszubska”. Start w obydwa dni o godz. 14. 

Reklamy

W niedzielę, 10 lipca warto zajrzeć do Żukowa i Chmielna. W Żukowie na dziedzińcu kościoła WNMP o godz. 16 będzie można posłuchać pieśni neapolitańskich, a w kościele w Chmielnie o godz. 19 – muzyki klasycznej. 

Amatorzy biegania również nie będą mogli narzekać. W sobotę w Przywidzu odbędzie się bieg na 10 km. Będzie to tzw. Przywidzka Pętelka. W w niedzielę w Wejherowie półmaraton i ultramaraton. 

Szczegóły imprez na plakatach w galerii!

Skomentuj: Kaszuby na weekend: 8-10 lipca 2016 r. [PLAKATY]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*