Kolizja samochodowa w Borzestowie. Było groźnie – AKTUALIZACJA

Kolizja samochodowa w Borzestowie. Było groźnie – AKTUALIZACJA

Do poważnej kolizji drogowej doszło dziś popołudniu w Borzestowie (gm. Chmielno). Czy były osoby poszkodowane?

Jak mówi Marek Szwaba z Komendy Powiatowej PSP w Kartuzach, do kolizji w Borzestowie (gm. Chmielno) z udziałem 2-óch samochodów osobowych doszło dzisiaj kilka minut po godz. 13.

W zdarzeniu brał udział pojazd marki Skoda, a także pojazd marki BMW. Dokładną przyczynę zdarzenia ustala policja. Na miejscu byli strażacy z Kartuz, Borzestowa i Miechucina. Osób poszkodowanych nie było, jednak biorąc pod uwagę zniszczenia pojazdów widoczne na zdjęciach, było bardzo niebezpiecznie.

Reklamy

AKTUALIZACJA – Jak informuje Aldona Naczk z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, kierujący BMW 19-letni mężczyzna, najprawdopodobniej wskutek niedostosowania prędkości do panujących warunków w ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym skodą 36-letnim mężczyzną. Ponadto podczas sprawdzenia kierowców w policyjnym systemie informacyjnym okazało się, że 19-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Sprawca został ukarany mandatem karnym oraz odpowie za jazdę pomimo braku uprawnień.

Fot. OSP Borzestowo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*