fot. UM w Kartuzach

Komunikat Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Związek Polskiego Związku Rencistów i Inwalidów o. Kartuzy informuje swoich członków o planowanych wydarzeniach w roku 2018. Równocześnie przypomina o obowiązkowych składkach.

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów o. Kartuzy podaje do wiadomości plan imprez i zajęć kulturalno – integracyjnych na rok 2018:

26.04: Międzynarodowy Dzień Inwalidy

Reklamy

12-13.06: Wokół Zalewu Wiślanego Frombork – Krynica Morska – Sztutowo – Stegna

25-26.07: Szlak Fryderyka Chopena i Marii Walewskiej a trasie Niepokalanów Muzeum św. M. Kolbego. Przejazd do Warszawy – zwiedznie Łazienek i Żelazowa Wola

22-25.08: Wycieczka 4-dniowa – Kraje Nadbałtyckie – Litwa – Wilno, Łotwa, Tallin i Estonia – Ryga

26.08: XIX Reginalny Turniej Sportowo-Rekreacyjny Niepełnosprawnych w Pucku

13-16.09: Puszcza Białowieska – 4 dni. Zwiedzanie Tykocin, Pentowo, Supraśl, Białowieża, Grabarka, Góra Krzyża i Białystok

26.10: Dzień Seniora – Dzień Osoby Starszej. Spotkanie seniorów o godz. 16.00 w „Gościńcu Kaszubskim”

30.11: Spotkanie „Andrzejkowe” sensiorów o godz. 16.00 w kartuskim „Gościńcu Kaszubskim”

Zarząd zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian dot. terminów. Szczegółowe informacje i zapisy prowadzi Sekretariat Związku w Urzędzie Gminy w Kartuzach (parter) w każdy piątek w godz. 9-12.00.

Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział Rejonowy w Kartuzach przypomina o obowiązku uregulowania składek członkowskich, bez których realizacja zadań statusowyh Związku będzie ograniczona. Zgodnie z par. 13 Statut Uchwały Zarządu Głównego Warszawy z dnia 5 grudnia 2014 r. osoby zalegające z opłatą składek ponad 12 m-sc (z przyczyn nieusprawiedliwionych) zostaną skreślone z listy (ewidencyjnej) członków.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*