Kożyczkowo. Zderzenie osobówki z cysterną. Mogło skończyć się tragicznie

Kożyczkowo. Zderzenie osobówki z cysterną. Mogło skończyć się tragicznie

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś rano w Kożyczkowie (gm. Chmielno). Kierująca fordem kobieta straciła panowanie nad autem i w efekcie uderzyła w cysternę. Rannych nie było, jednak sprawczyni została ukarana mandatem. Jak wysokim? Droga była kompletnie zablokowana przez powaloną cysternę.

Dzisiaj przed godziną 9 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kożyczkowie (gm. Chmielno). Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 29-letnia kobieta podróżująca fordem najprawdopodobniej nie zachowała bezpiecznej odległości między poprzedzającym ją pojazdem marki Volkswagen, którym podróżowała 35-letnia kobieta.

Następnie 29-latka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w jadącą w kierunku Miechucina (gm. Chmielno) cysternę przewożącą paszę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Reklamy

Sprawczyni kolizji – 29-letnia kobieta była trzeźwa. Została ukarana mandatem karnym w wysokości 2 tys. złotych. Droga została zablokowana na około 3 godziny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*