Leźno. Ruszają zajęcia z samoobrony dla kobiet

Leźno. Ruszają zajęcia z samoobrony dla kobiet

„Uczestniczki zajęć nabędą umiejętności, pozwalające przetrwać atak większego i silniejszego przeciwnika” – zapewnia Zbyszek Hormański, trener MMA, zapraszając jednocześnie na lekcje samoobrony dla kobiet, które odbywać się będą co sobotę w Leźnie (gm. Żukowo).

Ze Zbyszkiem Hormańskim, społecznikiem, trenerem oraz zawodnikiem MMA mieliśmy okazję porozmawiać w zeszłym roku. Jak pamiętamy, stawia on sobie za cel popularyzację sportów walki wśród młodych ludzi.

Tym razem sportowiec zaprasza na zajęcia z samoobrony dla kobiet, które odbywają się w każdą sobotę o godz. 9.30 w szkole podstawowej w Leźnie (gm. Żukowo). Podkreśla, że uczestniczki zajęć nabędą umiejętności, pozwalające przetrwać atak większego i silniejszego przeciwnika.

Reklamy

-Samoobrona kobiet, złożona z dobrych reakcji na chwyty lub pchanie, a także poparta dobrymi uderzeniami, kopnięciami, precyzją działania oraz przygotowaniem do działania pod wpływem silnego stresu, daje realne szanse kobiecie w takiej konfrontacji – twierdzi Z. Hormański. – Samoobrona dla kobiet to również powiększenie swojej świadomości, dotyczącej zagrożeń na ulicy, a tym samym, zminimalizowanie szans na konieczność wykorzystania umiejętności zdobytych podczas zajęć.

Zobacz również: Zbyszek Hormański: „Początki, kiedy MMA w Polsce powstawało, były trudne..”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*