Maciej Hirsz w RPA powalczy w turnieju rangi PRO fot. E. Lejk / zKaszub.info

Maciej Hirsz w RPA spróbuje swoich sił na zawodach rangi PRO

Ostatnie przygotowania, lot do RPA i czas zacząć walkę o najwyższe miejsce podium! Maciej Hirsz już w ten weekend wystąpi w Johannesburgu na turnieju w randze PRO.

Maciej Hirsz w RPA powalczy w turnieju rangi PRO fot. E. Lejk / zKaszub.info
Maciej Hirsz w RPA powalczy w turnieju rangi PRO fot. E. Lejk / zKaszub.info

Niedawno w Kartuzach mieliśmy okazją zobaczyć Macieja w akcji. Wszystko to dzięki zorganizowanemu Europa Strong Man Cup. 

Po zwycięstwie na Amateur Strongman Arnold Classic Africa w 2017 roku, Maciej Hirsz zapewnił sobie start na zawodach na kolejny turniej w Republice Południowej Afryki. Zawody odbędą się już w ten weekend. 

Reklamy

Maciej Hirsz w RPA – tym razem na turnieju PRO

Tym razem zmierzy się z profesjonalistami w randze PRO, czyli najwyższym poziomie rywalizacji. Na turnieju wystąpi dwunastu zawodników, jedni z najlepszych w swoim fachu. Jak przyznaje Maciej Hirsz, nie ma nic do stracenia, a walczyć będzie do końca, aby uzyskać jak najlepszy rezultat. 

Czekają go takie konkurencje, jak: martwy ciąg (360 kg), spacer buszmena (450 kg, 10 m / 550 kg, 10m), przeciąganie pojazdu, spacer drwala (185 kg, 20 m), kula na ilość powtórzeń (220 kg) oraz Axel Gryf na barki (180).

Przypomnijmy, że dotychczas w zawodach tej rangi w 2018 roku wystąpiło jedynie dwóch polskich sportowców – Mateusz Kieliszkowski i Mateusz Ostaszewski. 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*