fot. Gmina Kartuzy

Nowa infrastruktura drogowa w okolicy ul. Drobiarzy w Mezowie i nie tylko… Prace w 21 sołectwach gminy Kartuzy

Podpisano umowę na wykonanie robót melioracyjnych, budowlanych i drogowych w 21 sołectwach gminy Kartuzy. Zamówienie podzielono na trzy rejony.

fot. Gmina Kartuzy
fot. Gmina Kartuzy

Pierwszy rejon obejmuje sołectwa: Bącz, Głusino, Kolonia, Łapalice, Mirachowo, Nowa Huta, Pomieczyńska Huta, Prokowo, Sianowska Huta, Stara Huta i Sitno. Drugi sołectwa: Brodnica Dolna, Brodnica Górna, Dzierżążno, Grzybno, Kaliska, Kiełpino, Kosy i Smętowo Chmieleńskie. Trzecim obszarem, w którym zostanie wybudowana nowa infrastruktura drogowa jest sołectwo Mezowo w okolicy ul. Drobiarzy. 

Pierwsza z trzech części przetargu została unieważniona z powodu braku ofert. Nie oznacza to jednak braku realizacji inwestycji w tym obszarze. Planowane zadania, zgodnie z procedurą postępowania przetargowego, będą zrealizowane w innym trybie, a na chwilę obecną trwają negocjacje z ewentualnym wykonawcą inwestycji.

Reklamy

Na część drugą ogłoszenia wpłynęła jedna oferta, a na część trzecią – dwie. W obu przypadkach postępowanie przetargowe wyłoniło tego samego wykonawcę, którym została firma Z.T.H.U „JKS” Józefa Płotki z Mezowa. Wartość prac wyceniono odpowiednio na kwoty: 169 562,88 zł dla części drugiej postępowania oraz 158 436,45 zł dla części trzeciej. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*