fot. UG Żukowo

Pierwsze czworaczki w gminie Żukowo otrzymały podarunki od burmistrza

Pierwsze czworaczki w gminie Żukowo otrzymały podarunki od burmistrza. Magdalena, Józio, Marysia i Kinga otrzymały między innymi najnowsze wielofunkcyjne wózki dla bliźniąt oraz ciepłe śpiworki.

 

DSC_0017

Zdjęcie 1 z 4

fot. UG Żukowo

Burmistrz Wojciech Kankowski  22 listopada odwiedził państwa Katarzynę i Mateusza Bisewskich, którzy 19 października zostali rodzicami czworaczków.  Włodarz przekazał dwa najnowsze wielofunkcyjne wózki dla bliźniąt oraz ciepłe śpiworki, a także Album pierwszego roku (Albùm Pierszégò Rokù) z dedykacją dla każdego dziecka.

Zobacz też: XV Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żukowie: Grand Prix zdobyło KGW Chwaszczyno

Głęboko-spacerowy wózek z możliwością wpięcia fotelika samochodowego to – jak zapewnia żukowski magistrat – zupełna nowość na rynku. Posiada niezbędne certyfikaty, zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa i higieny. W zestaw wchodzi gondola, spacerówka oraz fotelik.
REKLAMA


 
Rodzinie  pomagać będzie wykwalifikowana opiekunka, która wspomoże rodziców w codziennej opiece nad czwórką niemowlaków. – Ponadto, aby zaoszczędzić rodzicom czasu w chodzeniu po urzędach, zgromadzone zostały informacje o wszelkich dostępnych im ustawowo z racji narodzin maluchów środkach – informuje Beata Bujnowska-Kowalska z Urzędu Gminy w Żukowie. – Prezenty zostały przekazane w dzień przed wyjściem ze szpitala do domu najszybciej przybierającego na wadze Józia. W kolejnych dniach ma do domu wrócić także jedna z dziewczynek. Burmistrz deklaruje, że gmina będzie wpierać rodziców także w przyszłych wydatkach zapewnia rzeczniczka.

Skomentuj: Pierwsze czworaczki w gminie Żukowo otrzymały podarunki od burmistrza

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*