Przed nami Piknik Rodzinny w Przodkowie! Sportowo, muzycznie i rodzinnie

Przed nami Piknik Rodzinny w Przodkowie! Sportowo, muzycznie i rodzinnie

Już w niedzielę, 2 czerwca, czeka nas Piknik Rodzinny w Przodkowie! Czekają nas rodzinne biegi, wiele koncertów, konkursów i akcja charytatywna. Zobacz, co przygotowali organizatorzy.

Już 2 czerwca czeka nas największa impreza plenerowa gminy Przodkowo. Piknik Rodzinny co roku przyciąga tłumy mieszkańców i turystów, którzy chcą spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze i skorzystać z wielu przygotowanych przez organizatorów atrakcji. 

Oprócz koncertów gwiazd tego wieczoru, scena przez cały czas trwania imprezy będzie tętniła życiem. Dla obecnych wystąpią: dzieci z Przedszkola Samorządowego i ze szkół z terenu gminy, zespół Massuana oraz gościnny koncert Bernarda Dmowskiego z przebojami Czerwonych Gitar. 

Reklamy

CZYTAJ TEŻ: Piknik Rodzinny w Przodkowie 2018 [ZDJĘCIA]

Rodzinna impreza, szczytny cel

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja charytatywna dla Mirka Lejkowskiego z Przodkowa. 20-letni mieszkaniec gminy po wypadku samochodowym jest niepełnosprawny ruchowo. To już druga organizowana dla niego zbiórka pieniędzy. Podczas pierwszej organizatorom udało się uzbierać fundusze na turnus rehabilitacyjny. 

Podczas Pikniku Rodzinnego oprócz zbiórki odbędą się licytacje. Do zdobycia będą atrakcyjne fanty.

Bieg Rodzinny w podwodnym klimacie

Piknik Rodzinny w Przodkowie połączony jest także z V Biegiem Rodzinnym. W tym roku pod hasłem „Wodny Świat”. Organizatorzy zapraszają uczestników do przebrań (wodniki, rusałki, syrenki etc.)

Muzyczny Piknik Rodzinny

Podczas tegorocznej imprezy w Przodkowie, dla obecnych wystąpi m.in. zespół discopolo D-Bomb, znany z takich hitów, jak „O Ela, Ela” i „Lubię Cię”. W podobnie tonie czeka nas koncert zespołu After Party. 

Wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym zKaszub.info.

Sorry, there are no polls available at the moment.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*