Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska: 7 kwietnia Dzień Otwarty Tylko dla Dziewczyn

W czwartek, 7 kwietnia w ramach dziewiątej edycji akcji „Dziewczyny na politechniki!”, organizowanej przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” we współpracy z Konferencją Rektorów Polskich Uczelni Technicznych, na Politechnice Gdańskiej odbędzie się kolejny Dzień Otwarty Tylko dla Dziewczyn.

Fot.: mat. organizatora

Podczas Dnia Otwartego na Politechnice Gdańskiej uczennice będą mogły zapoznać się z ofertą dydaktyczną uczelni, a także wziąć udział w warsztatach kreatywnych, zręcznościowych i twórczych. W programie jest także zwiedzanie wydziałów politechniki, połączone z niezwykle atrakcyjnymi zajęciami.

Zobacz też: Music Power Explosion: Avicii gwiazdą, T-Mobile sponsorem

Na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki będzie okazja do sprawdzenia, jak działają wynalazki zrealizowane przez studentów i pracowników naukowych wydziału. Będzie także konkurs strzelecki (laserowy) z nagrodami oraz warsztaty dla dziewczyn „Drukarka do pianki na kawie”.

Reklamy

Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny, ze względów organizacyjnych uczennice proszone są o rejestrację. Istniej także możliwość rejestracji grup szkolnych przez ich opiekunów. 

Skomentuj:  Politechnika Gdańska: 7 kwietnia Dzień Otwarty Tylko dla Dziewczyn

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*