Przodkowo. Trwa „najważniejszy mecz” Seweryna Wrońskiego

Przodkowo. Trwa „najważniejszy mecz” Seweryna Wrońskiego

Wciąż potrzebne są środki na specjalistyczną rehabilitację Seweryna Wrońskiego, nauczyciela z Przodkowa i trenera piłki nożnej. Nie bądźmy obojętni i wesprzyjmy zbiórkę środków na ten cel.

Seweryn Wroński to trener piłkarski i nauczyciel z Przodkowa, któremu w jedną z sierpniowych nocy z niewiadomych przyczyn zatrzymało się serce. Doprowadziło to do niedotlenienia mózgu i licznych zmian w organizmie. Stan mężczyzny był krytyczny, a szanse na przeżycie – znikome.

Obecnie Seweryn wraca do zdrowia, jednak potrzebuje specjalistycznej, a zarazem bardzo kosztownej rehabilitacji. Zbiórkę na ten cel wesprzeć można TUTAJ. Mężczyzna, jak czytamy w opisie zrzutki, na co dzień jest kochanym mężem, synem, bratem i przyjacielem. To osoba zawsze chętna do pomocy i pracowita.

-Dziś rozgrywa swój najważniejszy mecz – o zdrowie i powrót do rodziny. Chcemy mu w tym pomóc, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie, niezbędne do sfinansowania specjalistycznej rehabilitacji – piszą jego najbliżsi. – Za okazane serduszko – bardzo dziękujemy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*